0741 173 333 contact@damart.ro Calea Vitan 106, Bucuresti, Romania

Echipa noastra

Suntem o echipa tanara, perseverenta, orientata spre rezultate, in care fiecare membru este apreciat si important. Ne dorim alaturi oameni creativi, energici si motivati care sa se alature echipei.

Lucram intr-un mediu dinamic si receptiv in care sustinem initiativa si dorinta de a invata !

Costin Damian costindamian@damart.ro 0741 100 800 Costin Damian Manager General
Flori Zlotea office@damart.ro 0741 178 810 Flori Zlotea Coordonator tehnic / SSM
Denisa Stroescu denisa.stroescu@damart.ro 0786 346 057 Denisa Stroescu Specialist Achizitii
Tudor Damian tudor.damian@damart.ro 0786 346 054 Tudor Damian Reprezentant Vanzari
Luiza Damian luiza.damian@damart.ro 0741 178 830 Luiza Damian Specialist Marketing
Miruna Ciurdarescu miruna.ciudarescu@damart.ro 0741 178 018 Miruna Ciurdarescu Asistent Achizitii
Mihaela Duna mihaela.duna@damart.ro 0742 026 534 Mihaela Duna Asistent Achizitii
Dorina Stanciu dorina.stanciu@damart.ro 0769 030 049 Dorina Stanciu Specialist Ofertare
Magdalena Beciu contabilitate@damart.ro 0741 178 814 Magdalena Beciu Contabil
Catalin Ciobanu catalin.ciobanu@damart.ro 0765 894 532 Catalin Ciobanu Inginer Executie
Andrei Stancu andrei.stancu@damart.ro 0786 346 052 Andrei Stancu Manager Proiect
George Murgea george.murgea@damart.ro 0764 385 735 George Murgea Coordonator Executie
0741 173 333 contact@damart.ro